Czy może to być ból spowodowany dolegliwościami pleców lub serca?

Dzień dobry. Przez ostatnie 2 dni dokuczał mi klujacy ból w okolicy mostka po lewej stronie czasem pod lewa piersia który pojawiał się kilka razy dziennie i trwał 1-2 sek.Czasami przy podnoszeniu dziecka które bardzo często noszę i podnosze Dziś jednak ból przerodzil się w tlumiacy jednostanowiskowy bardzo lekki ból po lewej stronie w klatce piersiowej promieniuje na lewą cześć pleców. Przy schylaniu się odczuwam ból pleców. Czy może to być ból spowodowany dolegliwościami pleców lub serca?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne badanie lekarskie aby moc coś więcej powiedzieć proponuje udac się do lekarza rodzinnego