Czy należy powtórzyć biopsję tarczycy?
Witam serdecznie, od 2 miesięcy pojawiły się u mnie bardzo nietypowe objawy Uczucie przerażającego zimna, dretwienie kończyn nudności, czasami zawroty głowy, uczucie tzw "motyli w brzuchu ",przy byle stresie. Mam 46 lat zrobiłam wszystkie podstawowe badania krwi hormony kobiece w normie, tsh,ft3 i4 w normie, neurolog stwierdził nadpobudliwość wegetatywna i tezyczke utajona. Przepływy tetnic w normie rezonans kręgosłupa uwidocznil wypukły między kręgowe c4c5 nie mogę spać odczuwam ciągły lęk. Kilka lat temu robiłam biobsje tarczycy i wyszły niezłosliwe guzki czy należy powtórzyć takie badanie?

KOBIETA, 46 LAT ponad rok temu
Agresja u dzieci autystycznych
Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o agresji u dzieci autystycznych.
Szanowna Pani, jeżeli wynik wskazuje na zmianę łagodną to nie trzeba powtarzać wyniku