Czy podwyższony poziom limfocytów w morfologii to powód do niepokoju?

Witam. Dzisiaj robiłem morfologię krwi. Wszystko mam w normie, ale martwi mnie podwyższony poziom limfocytów. Norma 20-40, a wyszedł mi wynik 43,4. OB: 5. Czy mam powody do niepokoju? Czy powinienem zrobić dodatkowe badania?

szanowny Panie, nie widzę powodu do niepokoju, tym bardziej jeśli nie występują żadne objawy