Czy połknięta moneta wyjdzie naturalnie z ciała dziecka?

Moje dziecko trzy letnie polknela monete siedem dni mija jutro po pierwszym prześwietlenie czy jest szansa ze wyjdzie droga naturalna

Pisze pani, że było wykonane rtg, więc dziecko jest pod opieka lekarską, to bardzo dobrze. Oczywiście jet takie prawdopodobieństwo, że wszystko skończy się dobrze i moneta wyląduje w nocniku. W przeciwnym wypadku trzeba będzie monetę wyciągnąć zabiegowo - endoskopowo.