Czy pominięcie tabletki Euthyrox w ciąży mogło zaszkodzić dziecku?

Witam. Jestem w 26 tyg ciąży i pierwszy raz wczoraj rano zapomniałam wziąć tabletkę euthyrox 50 - przypomniałam sobie dopiero późnym wieczorem ok 22 więc już nie brałam pominiętej dawki tylko dopiero dzisiaj rano zazylam normalnie. Do lekarza idę dopiero w kwietniu a bardzo mnie to martwi czy nie zaszkodziło to dzidziusiowi??? Do tej pory moje TSH utrzymuje się na ładnym poziomie prawie równym 1. Proszę o pilną odpowiedź i z góry bardzo dziękuję

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Jednorazowe pominięcie dawki nie powinno spowodować zdrowotnych konsekwencji dla dziecka. Proszę się nie denerwować. Proszę lek przyjmować jak do tej pory. Pozdrawiam.