Czy powinnam założyć aparat Damon?

Witam, mam tyłozgryz i chciałabym założyć aparat Damon. Czytałam wiele opinii, że po leczeniu tym aparatem wypukłe policzki wizualnie wypłaszczają się, ponieważ szczeka poszerza s. Ładnie zarysowane policzki to mój jedyny atut, dlatego proszę o opinię.

W olbrzymiej większości przypadków prawidłowo przeprowadzona rozbudowa środkowego odcinka twarzy - bez ekstrakcji zębów - wraz z odpowiednio ustawioną żuchwą w pozycji neuromuskularnej poprawia wygląd twarzy i sprawia że o wiele dłużej wygląda młodo. Pozdrawiam