Czy przegryziona warga u 12-latka będzie wymagała operacji?

witam serdecznie. moj 12 syn przegryzl sobie dolna warge. mial zakladane szwy. ale zaraz potem wdala sie infekcja i szwy zostaly zdjete. powoli sie zrasta ale nadal jest duzy rozszczep. czty zrosnie sie samo i bedzie wygladalo jak dawniej, czy bedzie potrzebna jakas operacja ?

trudno powiedzieć bez oglądania dziecka, warto skonsultować się z chirurgiem ew. zastosować kolagen w płynie lub maść na blizny pozdrawiam