Czy to krwiomocz, czy to nadal okres?

Witam,
mam 20 lat, od dawna mam problem z drogami moczowymi. Często bolą mnie nerki (jakiś czas temu miałam piasek), na zapalenie brałam C*** przez 7 dni i byłoby wszystko ok, gdyby nie fakt, że 13 grudnia dostałam miesiączkę i od niedzieli 19 grudnia zaczęły pojawiać się skrzepy krwi i jestem zdruzgotana, bo nie wiem, czy to krwiomocz, czy to nadal okres, do tego bolą mnie strasznie nerki.
Prosiłabym o radę, do jakiego lekarza mam się udać, bo jestem przerażona, że mija już 8 dni, a te skrzepy bądź krew, ciągle się pojawia.

Dzień dobry!
Jeśli nerki nadal Panią bardzo bolą, pomimo leczenia, to proszę się zgłosić nawet do lekarza pierwszego kontaktu, żeby wykonał Pani badanie moczu i posiew moczu, a także kreatyninę i kwas moczowy mówiące o wydolności nerek. W sprawie krwawienia ze skrzepami proszę się udać do ginekologa. Po zbadaniu nie będzie wątpliwości skąd jest krew ze skrzepami.
Z poważaniem