Czy to może być rak jelita?

Witam mam problem z układem pokarmowym mimo iż mam bardzo dużo aktywności fizycznej i zdrową dietę. Mój brzuch jest praktycznie wzdęty po każdym posiłku, mam problemy z zaparciami. Spożywam dużo błonnika, nie jem produktów przetworzonych, pije dużo wody. Jestem na diecie odchudzającej, poziom tłuszczu na brzuchu jest już niski aczkolwiek z zaparciami nigdy nie będę miał płaskiego brzucha, co może być tego przyczyną? Czy to może być rak jelita?

Witam , proszę udać się do lekarza rodzinnego , który zaplanuje odpowiednie badania i ew. skieruje do odpowiedniego specjalisty!!! z.żurawski