Czy to początek przeziębienia czy alergia?

Witam od paru dni kichalam i leciała mi tak jakby woda z nosa teraz już mam zatkany nos nie mogę się wysmarkac czasami coś przezroczystego wysmarkam do tego ból głowy i czuje ze scieka mintez tyłem po gardle czy to może być początek przeziębienia czy może coś innego ? Ogólnie nie czuje się za dobrze

Lek. Paweł Szadkowski

Ww. objawy mogą być wywołane zarówno przez infekcję jak i alergię. Na infekcję może wskazywać podwyższona temperatura ciała. Na alergię - dobra reakcja na leki p/histaminowe. Może pani udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu zbadania i ewentualnego leczenia.