Czy zainteresowanie starszymi mężczyznami to skutek braku ojca?

Podobają mi się starsi bo nie miałam ojca? Znaczy miałam ale nigdy nie byliśmy blisko, tak jak ojciec z córką, nie czułam, żeby mnie kochał, zawsze mi brakowało jego obecności. Każdy chłopak który mi się podobał był zazwyczaj starszy. Mam 20 lat i podobno a mi się teraz 35 latek. Myślicie, że te sytuacje są powiązane ze sobą? Nie wiem czy to jest zdrowa relacja

Witam serdecznie, czasami rzeczywiście tak jest, że kobiety
pozbawione ojca lub więzi z nim wiążą się z mążczyznami dużo starszymi od siebie.
Czasami powodem jest poczucie, że doświadczony i mądry mężczyza pozwoli uniknąć błędów w życiu, otoczy opieką.
Dla wielu kobiet inteligencja mężczyzny jest afrodyzjakiem.

To nie jest nic nienormalnego.
Pozdrawiam

Dzień dobry. Każda sytuacja jest inna. Proszę rozważyć konsultację z psychologiem. Nie tyle z powodu zainteresowania trochę starszymi mężczyznami, co z powodów relacji z ojcem. Nie sposób jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie bez omówienia obszerniej Pani sposobu funkcjonowania w ujęciu psychologicznym. Pozdrawiam.