Dzieciństwo bez ojca a wpływ na dorosłe życie

Witam,mam pytanie czy chłopak wychowany bez ojca będzie mógł normalnie funkcjonować,czego będzie pozbawiony w dorosłym życiu?co będzie czuł?z czym będzie miał problemy?jaki to będzie miało wpływ na jego życie dorosłe?pozdrawiam

Kontakt i dobra relacja z mężczyzna (niekoniecznie ojcem- może to być dziadek, wujek, starszy kuzyn, przyjaciel rodziny) jest bardzo dziecku potrzebna- to na jej podstawie buduje sobie obraz mężczyzny (chłopcy korzystają z niego tworząc własna tożsamość i męskość, dziewczynki budując obraz mężczyzny i partnera i to kształtuje ich sposób wchodzenia w relacje z mężczyznami). Warto o tym pamiętać.