Dawkowanie leku Seroxat

Przyjmuje seroxat 20 mg rano po sniadaniu,lekarka kazala do lozyc jeszcze pol tabletki,zwiekszamy dawke o 10 mg.nie ustalilysmy w jaki sposob.czy mam po prostu zazyc te 30 mg rano jak do tej pory?

Witam.

Paroksetynę (Seroxat) zwykle przyjmuje się raz dziennie rano, podczas posiłku.

Moim zdaniem tak. Proszę zażywać te 30mg rano jak dotychczas.