Dieta na poprawę energii dla 29-latki

dostalam odpowiedz dietetyka o umowieniu sie na wizyte bo sama sobie nie poradze... fakt... od pewnegp czasu brak mi energii.. jestem sklonna umowic sie na wizyte... prosze o kontakt dietetyka z okolic starachowic woj.swietokrzyskie.. np.kielce. dziekuje.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Odpowiedniego specjalistę znajdzie Pani w bazie ekspertów abcZdrowie.pl