Duży wysyp zmian skórnych na diecie bezglutenowej

Witam, jestem kobietą mam 43 lata od ponad dwóch lat jestem na diecie bezglutenowej z powodu choroby Duringa. Od 3 tygodni mimo diety mam bardzo duży wysyp zmian skórnych. Lekarz do którego chodziłam przeszedł na emeryturę a przepisywał mi maści robione. Nie wiem co mam z tym robić? Czy jest jakaś maść gotowa która by pomogła? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam Małgorzata

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza dermatologa, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie dalsze postępowanie.

Witam,

Proszę przeanalizować swoją dietę i udać się do dermatologa. Dopiero specjalista po obejrzeniu zmian skórnych może podjąć decyzję na temat leczenia i odpowiednich preparatów.

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu:
tel. 506225670 lub joanna.wasiluk@o2.pl
Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk