Endometrium dyshormonotikum, widoczne śladowe cechy wydzielania

Mam wyniki badania histopatologicznego endometrium dyshormonotikum widoczne śladowe cechy wydzielania

Lek. Tomasz Budlewski

a kiedy ostatnia miesiączka? w ktirym dnbuy wykonane badanie? jakie objawy? historia ciąży itp? prosze koniecznie zglosic się do lekarza zlecajacego powyższe badanie.