Głębokie i ciężkie wzdychanie u 4-latka a kłopoty z oddychaniem

WITAM! MAM PYTANIE CZEGO MOŻE DOTYCZYĆ CZĘSTE BARDZO GŁĘBOKIE WZDYCHANIE 4 LATKA ?BARDZO MNIE TO MARTWI GDYŻ TWIERDZI ŻE MUSI TAK ROBIĆ BO INACZEJ SIĘ UDUSI PROSZĘ O ODPOWIEDZ.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Proponowałbym aby udała się Pani z dzieckiem do lekarza. Konieczna jest ocena układu oddechowego oraz krwionośnego włącznie z oceną serca. Jeżeli dziecko odczuwa duszność warto nie czekać na rozwój sytuacji.