Guzek na podbrzuszu

Mam na imię Natalia. Mam 16 lat. Zauważyłam u siebie od paru dni jakąś gulkę na podbrzuszu. Z dnia na dzień ona rośnie, więc zaniepokojona piszę do Państwa. Gdy ją dotykam ona mnie boli i się przesuwa. Nie mam pojęcia, co to może być? Wiecie może Państwo? Dziękuję z góry za odpowiedzi:)

Redakcja abcZdrowie

Witam.

Niestety żaden lekarz nie odpowie na Pani pytanie bez obejrzenia tej zmiany. Powinna Pani udać się do swojego lekarza rodzinnego. być może konieczne będą dodatkowe badania (np. USG).