Intensywny sposób uprawiania seksu

Ogólnie to bardzo spokojny człowiek, energiczny na codzien ale bardzo czuly. Ale jeśli chodzi o seks to podnieca go fizyczna przewaga, moc. W sytuacjach poza życiem seksualnym jest przedelikatny, dba o mnie i okazuje mile gasty,a gdy dochodzi do zbliżenia uwielbia kochac sie bardzo energicznie lubi mnie mocno chwytac za posladki albo za piersi. Przez to nie mam za bardzo ochoty na zblizenia i caly zwiazek bardzo sie pogorszyl, jest idealnym czlowiek za wyjatkiem tego faktu. Jak moge to zmienic?

Dzień dobry!

Ludzie różnią się między sobą wieloma cechami, m.in. preferencjami i stylem seksualnym. Oczywiście jest możliwe szukanie kompromisu w związku, ale trudno oczekiwać, aby partner całkowicie zrezygnował ze swoich potrzeb i preferencji. Podobne oczekiwanie on mógłby stawiać Pani.
Zachęcam do wielu rozmów, stopniowego wzajemnego poznawania swoich potrzeb, gustów, emocji, uczuć - i stopniowej, powolnej pracy nad szukaniem środka.

Pozdrawiam!

Problem harmonii w seksie jest trudny.
Nie zawsze mężczyźnie odpowiada w łóżku dama...
Nie zawsze kobiecie odpowiada "słodki, ale władczy samiec"...
Kompromis jest niełatwy. Myślę, że zamiast szukać "środkowej ekspresji" lepiej spróbować rozmaitości...
I mieć kontakty "kulturalne" i mieć kontakty bardziej "żywiołowe"...
Unikanie zbliżeń nie jest dobrą opcją, natura nie znosi próżni...
Wraz z wiekiem zwykle rozumiemy lepiej swoją i partnera seksualność, proces "zrozumienia, wyrozumiałości" można jednak starać się przyspieszyć. Jest to w interesie związku.
Pozdrawiam. JW, Poznań.