Jak interpretować wyniki badania USG tarczycy oraz czy potrzebna jest operacja?

Witam.usg tarczycy.cieśń nieposzerzona.niejednorodna echogenicznie.w lewej cz poj zwapnienie śr 1.6.pr płat 22.4-23.7-39.3.zmiana bezechowa3.6.normoechogeniczna zmiana z waską hypoechogeniczna obwodka o śr 4.2.w części przyśr płata grzbietowo zm niejednor echogenicz śr 10.2.L.płat24-22.3-38.5.częściowo bezechowa zmianaśr 6.0 na7.9.w cz bocznej2zmiany ze zwapnieniami2.8 i 3.7.P.dr.mówi źe tego sie nie leczy najw wycina.dziekuje pozdr

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglądają wyniki badań hormonalnych? Konieczna wizyta u endokrynologa i Ew wskazania do biopsji