Jak leczyć tę nadwrażliwość?

Witam. Dwa lata temu zaczął się mój problem , mam nadwrażliwość przy noszeniu stanika, obojętnie czy założę stanik dopasowany u brafiterki czy nawet ten sportowy to czuję ogromny dyskomfort i niewygodę w okolicach żeber. Zawsze gdy mam na sobie stanik przez cały czas czuję drażliwość i chce mi się płakać. Nie mam zmian skórnych ani bólu, jest tylko wielka niewygodna. Byłam z tym problememu neurologa, ale po krótkim wywiadzie neurolog stwierdził że nie wie jak mi pomóc. Zgłosiłam się do psychiatry, od kilku miesięcy biorę leki uspokajające ale i to nie pomaga. Chodzę do psychologa ale nawet psychog nie umie mi pomóc. Do jakiego specjalisty jeszcze mogę się zgłosić i jakie badania zrobić? Jak leczyć tą nadwrażliwość? Pozdrawiam

Być może nadwrażliwość dotyczy zaburzeń czucia powierzchniowego i warto byłoby omówić ten objaw z diagnostą/terapeutą integracji sensorycznej pracującym z osobami dorosłymi.