Jak najprościej schudnąć 15 kilo?

Witam, mam 16 lat (17 w czerwcu) i ważę... 115 kilo przy 186 cm wzrostu. Wiem, że to coś porażającego, ale chcę z tym skończyć. Bardzo źle się czuję z moim ciałem i chcę to zmienić. Ograniczyłem ilość posiłków dziennie do 3. Nie jem dużo, mieso jem duszone lub gotowane. Nie wiem, jakich ćwiczeń się podjąć, aby stracić brzuch, biodra i uda... Chciałbym schudnąć do wakacji, czy to możliwe??? I czy mam jeszcze szanse schudnąć przy moim BMI?
16 LAT ponad rok temu

Witam!

Twoje BMI wynosi 33,33. Niestety, siatka centylowa kończy się na wartości 28. Oznacza to otyłość znacznego stopnia. Prosiłabym więc, abyś przed rozpoczęciem diety, udał się do lekarza w celu określenia przyczyn otyłości. Być może wynika ona z choroby. Szansę schudnąć masz zawsze, jeśli tylko naprawdę włożysz w to serce i będziesz zmotywowany. Proszę, udaj się do lekarza, wykonaj badania i napisz jeszcze raz.

Trzy posiłki to za mało. Optymalna ilość to 5, lecz o zmniejszonej kaloryczności.

Polecam artykuł: http://portal.abczdrowie.pl/trening-dla-otylych.

Pozdrawiam

PS Odezwij się po konsultacji lekarskiej.