Jak ograniczyć potliwość ciała?

Witam, mam 19 lat i borykam się z nadpotliwością na całym ciele w stresujących sytuacjach jak również przy temperaturach 25 . Problem ten odczuwam od dawna. Uprawiam dość często sport ale dbam również o higienę. Chciałbym się dowiedzieć co mogę zrobić aby ograniczyć pocenie się.

Dzień dobry,

polecam wprowadzić zmiany w diecie, przede wszystkim zrezygnować z produktów wysokoprzetworzonych, ostrych przypraw. Niestety nie znając Pana nawyków żywieniowych, nie mogę doradzić nic więcej.
Pozdrawiam

Proszę przemyśleć suplementację Pana diety oraz sprawdzić mikroelementy. Przykładowo nadmiar potasu może wywoływać nadmierna potliwość.Trzeba szukać przyczyny aż do skutku. Pozdrawiam, Paweł Czarnocki