Jak sprawić, by ukochana do mnie wróciła?

Dziewczyna zerwała i jakoś nie chce tego odbudować i wgl. Ma teraz kolegów i koleżankę. Myślę jednak że gdy zacznie się rok szkolny to każdy swoją szkołą zajęty i ona nie będzie miała towarzystwa i czy wtedy zda sobie sprawę co zrobiła? Że zerwanie było złe? Że zacznie tęsknić i wróci jej to uczucie? Ja jakoś wzmacniam się tym że mam uczucie że dałem z siebie 100% i lepszego mieć odemnie nie będzie. Jednak to tylko takie moje myśli... Wiem że inni są lepsi pewnie.

Witaj,
to zrozumiałe,że inwestując tak wiele w znajomość ,czujesz się wyczerpany psychicznie.Nie jest to ,jak już pisałam,odpowiedni moment na roztrząsanie poczucia zawiedzenia,ale gdy pozwolisz sobie na odrobinę dystansu i chwilowo zajmiesz uwagę czymś/kimś/ zupełnie innym,równowaga powoli powróci.
Może po przespanej nocy zechcesz odwiedzić dawnych znajomych,pójśc do kina,na koncert,wycieczkę za miasto?Może ktoś coś organizuje i możesz dołaczyć,by nie być ze swoimi natrętnymi myślami sam.
Po weekendzie spróbuj ponownie kontaktu,lub zapisz się do psychologa na wizytę.Potrzebne Ci będą metody relaksacyjne.
Pozdrawiam.