Jak w naturalny sposób zmniejszyć apetyt?

Czy da się zmniejszyć apetyt w naturalny sposób?
ponad rok temu

Roma Wojtewicz Dietetyka, Poznań

Witam
Zmniejszenie apetytu osiąga się poprzez wprowadzenie regularności posiłków - najlepiej 5, mniejszych objętościowo, w równych odstępach czasowych.
Redukcję apetytu wspomaga również zwiększenie ilości błonnika w diecie, poprzez codzienne spożycie warzyw i owoców oraz pełnoziarnistych produktów zbożowych - usprawnia on pracę jelit i daje uczucie sytości.