Jak zakończyć związek oparty na przyzwyczajeniu?

Witam mam pytanie nie uklada mi sie z facetem chcialabym sie z nim rozstac bo juz mnie nie zauwaza ignoruje wygaslo wszystko lecz nie wiem jak to zrobic poniewaz wiem ze bd pisal, przychodzil jak to zakoncze .prosze o rade jak powinnam to zrobic oraz jak sie odzwyczaic od faceta bo ten zwiazek jest juz z przyzwyczajenia.prosze o dobra rade Z gory bardzo dziekuje.pozdrawiam

Warto także pamiętać, że Pani tez może być trudno poradzić sobie z pustka i brakiem relacji na początku. Dobrze jest zatem znaleźć sobie zajęcie, wypełnić czas i przestrzeń po rozstaniu, ale także pozwolić sobie na jakieś emocje- żal czy smutek- żałobę po stracie związku.

Witam,

Najlepsza będzie szczera rozmowa oparta na uczuciach i argumentach. Proszę wykorzystać do niej tzw. komunikaty "ja", czyli wypowiedzi typu "Kiedy robisz X, ja czuję/ czułam Y", np. "Kiedy mnie ignorujesz, czuję się nieważna/niekochana/gorsza"

Pozdrawiam