Jak zrzucić 15 kilogramów w 4 tygodnie?

Dzień dobry! Zwracam sie do państwa, bo chciałabym zrzucić 10-15kg w 3-4 tygodnie. Mam 13lat, 165cm wzrostu i wagę 62kg co jest straszne. Błagam o pomoc.
13 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie,
wskaźnik BMI wyliczony na podstawie parametrów, które podałaś wskazuje, że masz prawidłową masę ciała! :) Nie zalecam Tobie utraty masy ciała, a na pewno nie aż 10-15 kg. Ważne byś odżywiała się zdrowo i podejmowała aktywność fizyczną. Z Twoją masą ciała wszystko jest ok! :)