Jak zwalczyć odstające boczki?

mam 176 wzrostu i wage 75 kg odstajacy brzuch i ogromnie boczki co robić?

Witam, rozwiązaniem Twojego problemu będzie wprowadzenie odpowiednich zmian w sposobie żywienia oraz regularnej aktywności fizycznej. Powinnaś jeść 5 posiłków co 2-3 godziny, gdzie porcje będą odpowiednio duże – nie możesz czuć się objedzona, ale też bardzo głodna – po posiłku powinniśmy odczuwać lekki niedosyt. Warto też jeść posiłki powoli, ponieważ wtedy jemy faktycznie odpowiednią ilość – sygnał o sytości dociera bowiem do naszego mózgu po około 15-20 minutach od rozpoczęcia jedzenia. Warto postarać się dbać o regularność, ponieważ jest to pierwsza zasada, która pozwala skutecznie zrzucić zbędne kilogramy m.in. z boczków. Dodaj też ćwiczenia, na tę partię ciała - http://portal.abczdrowie.pl/ciwczenia-na-talie oraz http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-boczki Pozdrawiam.

Witam,
BMI jest prawidłowe. Niestety tkanka tłuszczowa nie u każdego odkłada się podobnie, stąd pomimo prawidłowej masy ciała, może kumulować się tam gdzie tego nie chcemy. Prawidłowe BMI jest też przy masie np. 62 kg i wtedy z pewnością zmniejszenie wagi zmniejszy automatycznie brzuch i 'boczki".