Jaką dietę powinna zastosować osoba w wieku 36-lat, która chce schudnąć?

Witam serdecznie.Mam 36 lat wzrostu 157 A waga 65.Mam problem z schudnieciem z brzucha i boków.Jem 3 razy dziennie mało słodyczy.Proszę o radę.Z góry dziękuję

Ewa Zawidzka Dietetyk, Wrocław

Witam serdecznie,
Niestety ciężko coś powiedzieć bez analizy jadłospisu, trybu życia, stanu zdrowia. Ogólnie warto wprowadzić do diety więcej warzyw i owoców (z naciskiem na warzywa), chudego nabiału, mięsa, ryb, produktów pełnoziarnistych i pić dużo wody. Do tego regularna aktywność fizyczna. Więcej jednak można powiedzieć po przeanalizowaniu stylu życia, zapraszam do kontaktu.
Pozdrawiam
Ewa Zawidzka