Jaką dietę stosować przy ćwiczeniach na uwidocznienie mięśni?

Witam chcialem sie dowiedziec jaka diete stosowac przy cwiczeniach na uwidocznienie miesni(suchej masy miesniowej)

Zachęcam do konsultacji w tym celu z dietetykiem. O ile jest Pan osobą zdrową i intensywnie Pan ćwiczu należy tak ułożyć dietę aby była zbilansowana i zawierała nieco więcej białka niż dla przeciętnego, nie ćwiczącego człowieka. Jednak dieta taka powinna być ułożona po szczegółowym wywiadzie żywieniowo - zdrowotnym