Jaki enzym jest ważniejszy przy diagnozie trzustki?

Dzien dobry mam pytanie czy jezeli amylaza jest prawidlowa ggtp bilrubina aspal alat i ldh tez sa prawidlowe usg jamy brzusznej pol roku temu robione i tez wyszly ok to mozna wylkuczyc problem z trzustka czy trzeba zrobic tez lipaze zeby calkowicie potwierdzic czy trzustka prawidlowo pracuje. Jaki enzym jest wazniejszy przy diagnozie trzustki

Wykonała Pani już dużo badań. Nie podała Pani jednak powodu tych poszukiwań. Wizyta u lekarza z pewnością rozwieje Pani wątpliwości.