Jaki jest powód osłabienia rąk i nóg u 38-latki?

Witam Sedrecznie, Jestem 38 letnia kobieta i od zeszlego roku zauwazylam niepokojace objawy wystepujace oslabienie obu nog i rak jednoczenie ,ktore wystepuja nagle jak i ustepuja natychmiast czasami jest to 20 minut ale i bywa dluzej nawet kilka godzin ponadto 5 mesiecy temu cierpialam na bole stawow calego ciala od lokcia do kolan a nawet calych dloni,chcialam zaznaczyc,ze moj dziadek i mama ciepi na Chorobe Parkinsona.Mialam wykonane podstawowe badania jak morfologia,OB, CRP,wyniki ok.

Nie sądzę, aby te dolegliwości były spowodowane chorobą Parkinsona. Proszę skontaktować się z lekarzem, najlepiej neurologiem. Potrzebne są badania, które pomogą wyjaśnić przyczynę i ewentualnie wdrożyć terapię