Jaki jest powód ucisku głowy u 26-latki?
Witam mam 26 lat mieszkam w niemczech od 6 a nawet 8 tygodni mam ucisk w glowie i oslabienie ktore nasila sie podczas wysilku badania typu MRT , CT , echo serca przeswietlenie tetnic szyjnych , morfologia , ekg , ekg holter , okulista , morfologia nic nie potrafia znalesc a ja z kazdnym dniem czuje sie co raz slabiej ciagle suchosc w jamie ustnej podczas wysilku tez sie nasila. Test na borelioze ( western blod ) ujemny. Prosze o pomoc jakie badania moge jeszcze zrobic bo jest co raz bardziej zle

MĘŻCZYZNA, 27 LAT ponad rok temu
Udar - kiedy wezwać karetkę?
P { margin-bottom: 0.21cm; } Jednostronna bezwładność, drętwienie kończyn, niewyraźne mówienie i problemy ze zrozumieniem mowy, ostry ból głowy ? to objawy udaru mózgu. Istnieje kilka objawów poprzedzających udar, będącymi sygnałami ostrzegawczymi.
Witam zrobione w dużo badań jsk widać nie podaje Pan wszystkich objawów. Osłabienie po wysiłku lub podczas sugeruje układ krazenia a suchość w jamie ustnej zaburzenia ekektrolitowe. Proponuję powtórzyć badania z krwi plus mocz czyli więcej niż morfologia leukocytoza crp białko kono gram kreatynine kwas moczowy mocznik cukier i próby watrobowe. Najlepiej jednak porozmawiać z lekarzem i się dać zbadać a nie robić wyniki. Może mieć Pan wszystko. Wywiad chorobowy jest konieczny. Pozdrawiam serdecznie