Jaki lek zastosować przy nieprzyjemnym bulgotaniu u osoby cierpiącej na przepuklinę rozworu przełykowego?

Dzień Dobry jakieś dwa lata temu stwierdzono u mnie przpuklinę rozworu przełykowego , objawy są bardzo dziwne jaby co jakiś czas ciśnienie lub powietrze nagromadzone w żołądkuwydostawało się do górnych dróg oddechowych ,Jest to bardzo nieprzyjemne bulgotanie i powoduje ogromny stres ,zarzywałam przepisany Helides przez pół roku pomogło na prawie dwa lata ,aktualnie powróciło z powrotem czy jest jakiś inny lek ? albo sposób który można zastosować na powstrzymanie tych objawów ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć