Jakie leki uspokajające mogę brać przed egzaminem na prawo jazdy?

Dzień dobry.. Niedługo mam egzamin na prawo jazdy i niestety stres mnie zżera.. Jakie leki uspokajające mogę brać i czy stosować je już kilka dni przed egzaminem czy tylko doraźnie?

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Leki uspokajające mogą upośledzać zdolność prowadzenia pojazdów mechanicznych. Pozdrawiam.