Jakie witaminy kupić 16-letniej córce, która chce zastosować dietę kopenhaską?

Witam. Moja 16 - letnia córka stosowała 2 lata temu dietę kopenhaską i schudła 5 kg. Nie brała wtedy żadnych witamin. Efekty diety utrzymują się do dziś. Nie było efektu jojo. W tym roku chce powtórzyć stosowanie diety. Jakie witaminy mogę jej kupić na ten czas? W związku z tym, że dieta nie dostarcza odpowiedniej ilości witamin chciałabym jej jakieś kupić. Proszę mi nie odradzać, bo córka się uparła i i tak zastosuje dietę. Chcę się tylko dowiedzieć jakie witaminy mogę jej kupić.

Jeżeli nie może Pani odwieść córki od stosowania diety (co byłoby rozwiązaniem najlepszym) proszę zakupić złożony preparat witaminowo-mineralny, najlepiej wzbogacony o ekstrakty roślinne. Proszę poprosić o pomoc w wyborze farmaceutę.