Kawałki szkła w żołądku

Mam niedobry nawyk, że kiedy wypije napój ze szklanki to ja gryze np...podczas oglądania tv. Tym razem pekla mi w ustach. Duży kawałek szkła od razu wyplulem z buzi i wsadziłem go w brakujące miejsce. Wydaje mi się ze nic nie brakowało ale i tak boje się ze jakiś mały kawałek mogl dostać się do przełyku. ..oprócz tego boje się o oczy bo były bardzo blisko i szyję na którą wyplulem szkło (lezalem), bo mam małe drasniecie...czy takie mikroskopijne kawałki mogą w organizmie wyrządzić szkodę?

Zachęcamy do wizyty u lekarza pierwszego kontaktu. To on powinien zadecydować czy konieczne są dalsze badania. Obecność szkła w żołądku jest bardzo niebezpieczna i może prowadzić do poważnych zaburzeń funkcjonowania organizmu.

Poradnia Dobry Dietetyk Toruń
tel. 887 433 444

Dzień dobry!

Na Pana miejscu skontaktowałabym się z lekarze, który zdecyduje czy potrzebne są dalsze badania. Szkło w żołądku jest bardzo niebezpieczne i może prowadzić do powikłań. Lepiej "dmuchać na zimne".

Pozdrawiam,
Katarzyna Wawrzyniak
k.wawrzyniak@odzywiajsiezdrowo.pl

Witam Pana,

Szkło w żołądku może doprowadzić do wielu konsekwencji. Proszę udac się do lekarza pierwszego kontaktu, który podejmie dalsze kroki.

Pozdrawiam
Mgr Joanna Wasiluk
Dietetyk