Kłucia w podbrzuszu i kroczu
Witam. Od początku grudnia odczuwam silne kłucia w podbrzuszu, kroczu, kr. lędźwiowym i biodrach.Występuje również sztywnienie nóg, ból przy wypróżnianiu i odd. moczu. Chirurg stwierdził zapalenie uchyłków, dostałam antybiotyk, niestety bez poprawy. Ginekolog podczas usg wykrył zapalenie przydatków. Po distreptazie i doxycyclinie stan zapalny ustał. Lek. rodzinny podejrzewa dyskopatię. Morfologia: OB10, CRP<1 Mocz: Erytrocyty10, Leukocyty25, osad: leukoc. 6-8, erytr. 0-3. Proszę o sugestie.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Katarzyna Szymczak
95 poziom zaufania
Sugeruję jeszcze wykonać rtg kręgosłupa krzyżowo lędźwiowego.
Pozdrawiam
Jeśli podejrzenie jest w kierunku dyskopatii to proszę skonsultować się z fizjoterapeutą. Fizjoterapeuta dysponuje wieloma technikami dedykowanymi do leczenia problemów neurologicznych.
Pozdrawiam, Paweł Czarnocki