Kłucie z prawej strony a morfologia krwi
witam pomozcie mi bo sie mecze juz 8 lat z przerwami z tym kuciem prawej strony badania krwi ok ob mam 14 leukocyty 4.6hemob-13,4 mocz bialko ujemne glukoza ujemn ph 6.0 teraz watroba aspat 40 ,alat 17 ggtp9,tsh2,56 a nadal kuje gine ok usg ok a ja juz wpadam nerwice ze to wyrostek prosze o pomoc bo wpadam nerwice co tak kuje prawy bok czy to wyrostek i jakie badania jeszcze zrobic bylam u duzo lekazy i kazdy gada nerwy ale co tak dlugo pije melise i pije aloes prosze o pomoc dziekuje

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
AspaT
AspAT czyli aminotransferaza asparaginianowa ? czyli enzymy wątrobowe. Dowiedz się jakie są normy AspAT, gdzie występuje i o czym może świadczyć wzrost tego enzymu w organizmie.
Witam,
Pisze Pani, że lekarze sugerują nerwicę. Może Pani to stwierdzić udając się na wizytę do lekarza psychiatry. Przy tego rodzaju zaburzeniach niestety melisa i aloes nie pomogą. Lekarz psychiatra zaproponuje Pani odpowiednie leczenie, po którym najprawdopodobniej poczuje się Pani lepiej. Dobrze będzie, jak leczenie farmakologiczne uzupełni Pani psychoterapią.
Pozdrawiam
Ewa Czernik