Wyniki badania krwi i kłucie w prawej stronie boku
witam pomozcie mi bo sie mecze juz 8 lat z przerwami z tym kuciem prawej strony badania krwi ok ob mam 14 leukocyty 4.6hemob-13,4 mocz bialko ujemne glukoza ujemn ph 6.0 teraz watroba aspat 40 ,alat 17 ggtp9,tsh2,56 a nadal kuje gine ok usg ok a ja juz wpadam nerwice ze to wyrostek prosze o pomoc bo wpadam nerwice co tak kuje prawy bok czy to wyrostek i jakie badania jeszcze zrobic bylam u duzo lekazy i kazdy gada nerwy ale co tak dlugo pije melise i pije aloes prosze o pomoc dziekuje

KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu
Lek. Izabela Ławnicka
98 poziom zaufania
Witam! Jeśli wszystkie wykonane badania są prawidłowe, zdecydowanie warto rozważyć psychogenne pochodzenie objawów. W tym celu sugeruję konsultację ze specjalistą psychiatrą.