Kołatanie serca, kaszel, uczucie guli w gardle
Jestem kobieta mam 31 lat.Mam uczucie ze cos mi stoi w gardle a czasami jakby cos mialo mi z niego wyjsc,do tego mam zdarzaja mi sie kolatania serca,lekarz przepisal mi beraloc zoc narazie...i zbyt niski poziom neutrofili..1,7 przy normie od 2,5.tarczyca ok.mialam kaszel taki z krtani dostalam leki na zoladek i pomoglo rtg pluc ok

KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu
Badania krwi - hematokryt
Oznaczanie hematokrytów to badanie objętości osocza do objętości komórkowych głownie krwinek czerwonych (erytrocytów). Jednym z objawów wzrostu HCT jest nadkrwistość . Więcej o HCT opowie lekarz Łukasz Kowalski.
Witam. Opisane objawy mogą być wynikiem refluksowego zapalenia błony śluzowej przełyku, przewlekłego zapalenia krtani bądź zaburzeń o charakterze nerwicowym. Być może warto zweryfikować czy nie nasiliły się pod wpływem stresu.