Konsekwencje spożywania chipsów
Przez większą część życia spożywałem dość regularnie (nie codziennie ale jednak) chipsy.Jednak gdy przeczytałem kilka tygodni temu o ich szkodliwości bojąc się, że spowodują chorobę nowotworową zdecydowałem się ich już więcej nie jeść. Zrobiłem też badania USG i gastroskopię, które niczego złego w tym względzie nie wykazały.Czy jeśli nie będę już jeść chipsów to te, które zjadłem wcześniej nie doprowadzą do nowotworu, czy może przez zjedzone chipsy w przeszłości za jakiś czas może to spowodować?

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Ewa Kozłowska Dietetyka, Warszawa
79 poziom zaufania
Witam serdecznie,
chipsy mogą przyczynić się do rozwinięcia choroby nowotworowej ale nie muszą, proszę zrezygnować z jedzenia ich i regularnie badać się według zaleceń lekarza.
Pozdrawiam