Kontrola rodziny nad moim życiem

Jak mogę poradzić sobie z kontrolą rodziny nad moim życiem?
ponad rok temu

Witam serdecznie,
Trudno jest odpowiedzieć na tak sformułowane pytanie, gdyż nie wiadomo ani ile masz lat, ani w jaki sposób przejawia się kontrola rodziny nad Twoim życiem.
Jedyną poradą jakiej mogę Ci udzielić to szczera rozmowa z rodziną i próba wypracowania kompromisu.
Pozdrawiam

Dzień Dobry,

Mam zbyt mało danych.

Polecam szczerą rozmowę z Rodziną, w której, w sposób spokojny i zdecydowany zakomunikować, żeby Rodzina nie kontrolowała Pan/i życia, czego serdecznie życzę,

irena.mielnik.madej@gmail.com