Koszt zabiegu obrzezania

Czy da się obrzezać samemu tzn. tak jakby bo czytałem że się da ale w jaki sposób? Ile kosztuje obrzezanie i gdzie można je wykonać?

Witam. Obrzezanie to zabieg operacyjny minimum w znieczuleniu miejscowym = okolica wstrząsorodna i odradzam samodzielnie wykonywaną chałturę. Zabieg wykonują oddziały urologiczne dostępne w całej Polsce, prywatne mogą to wykonywać odpłatnie - cenniki w danym ośrodku