Krwioplucie, sinienie palców, zmiany skórne oraz bóle kości i stawów

Dzień dobry! Od trzech miesięcy jestem diagnozowana w kierunku nie wiem czego. Moje objawy to niewielkie krwioplucia od 12 miesięcy, palce pałeczkowate, sinienia palców, anizokoria, liczne zmiany skórne, nocne poty były również bóle kości i stawów . Miałam trzykrotnie RTG-nic , tomografię z kontrastem -nic( jedynie stwierdzenie grasicy), TK głowy -nic, bronchoskopia nic, gastroskopię-nic, morfologicznie nic. Proszę o poradę w kierunku czego dalej szukać? Jakie badania zrobić? Gdzie się udać?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W zaistniałej sytuacji konieczna jest konsultacja z internistą oraz wykonanie badań krwi w kierunku chorób reumatologicznych (autoimmunologicznych).