Kwaśny posmak w ustach a tabletki antykoncepcyjne lub picie dużej ilości herbaty

Od kilku dni czuję kwaśny posmak w ustach. Przyjmuję tabletki antykoncepcyjne. Czy mogą mieć na to wpływ? acatar którego przez jaki czas używam? lub picie dużej ilości herbaty? Nie wiem czy po tak krótkim czasie powinnam iść z tym do lekarza, dodam ,że jestem po przeziębieniu

Magdalena StusiĹska

Być może kwaśny posmak jest związany ze spożywaniem wspomnianych przez Panią rzeczy. Jeżeli nie ustąpi lub będzie uciążliwy- proszę skonsultować się z lekarzem. Warto pomyśleć też o przeglądzie stomatologicznym.