Lęk o zdrowie a nerwica

Nerwica ? w ostatnim czasie przeraziłem sie jedną chorobą wydawało mi się że już ją mam byłem u 2 lekarzy którzy z uśmiechem na twarzy stwierdzili że to nie ta choroba tylko nerwy było wszystko ok po czym przeziębiłem się i wydawało mi się że ta choroba mnie zatakowała po czym lekarz mnie zapewnił że to zwykłe przeziębienie zaczęły mnie oblewać poty gorąco każde takie coś kończyło się wizytą w wc jak to ustało zaczęly się drgania mięśni i złe samo poczucie myśl od której nie można się oderwać

Witam,

Na Pana pytanie powinien wypowiedzieć się lekarz psychiatra po wykonaniu pełnego wywiadu, stąd zachęcam do wizyty w jego gabinecie.

Pozdrawiam
Ewa Czernik

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza