Mam 13 lat i ponad 170 cm wzrostu

Nie wiem co mam zrobić, jestem bardzo chuda, a najbardziej w dolnych częściach, czyli nogach. Nie wiem co mam robić, bo jem dosyć dużo, a i tak jestem chuda, a nawet czasem zawraca mi się w głowie i robi mi się czarno przed oczami. Czy to może być anemia?
ponad rok temu

Witam,

Wspomiane przez Ciebie objawy są niepokojące, dlatego prosiłabym Cię o udanie się do lekarza w celu skonsultowania problemu.
Zawroty głowy mogą towarzyszyć anemii, natomiast niedoboru masy ciała bym nią nie tłumaczyła.
Pozdrawiam