Nadciśnienie tętnicze w 39. tygodniu ciąży

Witam. Jestem w 39 tc. Nadcisnienie tetnicze indukowane ciaza. Dwa razy wywolywany porod oxytocyna bez rexultatu. Plod rosnie juz bardzo wolno. Do tego pepowina dwunaczyniowa. Cisnienie utrzymane w normie. Przeplywy pepowinowe juz na granicy normy. 5 lipca mała wazyla 2509 dzis nie cale 2700. Czy jest to wskazanie do wyeolania porodu ? Nie wiem dlaczego po dwich probach wywolania porodu wypuscili mnie do domu. Czy z nadcisnieniem tetniczym moge ridzic po terminie? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

proszę koniecznie udac się do ginekologa prowadzacego ciążę lub na izbę przyjęć szpitala ginekologicznego, po badaniu bedzie mozna określic odpowiednie dalsze postęowanie.