Nadmierny apetyt u 29-latki i problem z nadwagą

witam,mam duży problem,walczę z nadwagą od dawna.jestem po dwóch operacjach kręgosłupa więc z ruchem beznadziejnie,mam swoje konie więc jeździłam przed operacjami.mój jedyny problem to nadmierny apetyt gdyby nie to nie miałabym problemu schudnąć.są dni że jest normalnie ale większość miesiąca non stop jestem głodna,picie wody i inne zajęcia nie pomagają.staram się jeść zdrowo,jogurty,mleko,owsianki,drób,pomidory,ryby.ale za dużo jem i w tym problem,błagam o pomoc co mam zrobić.

Dzień dobry. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na www.diet-coaching.xaa.pl Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska